Kõige coolimad kaasaskantavad tooted, mis su elu lihtsamaks muudavad
The coolest portable products that shift the market

Kõige coolimad kaasaskantavad tooted, mis su elu lihtsamaks muudavad

Kui oled kasvõi korra mõelnud vahetada mõni oma igapäevast kasutust leidev asi kaasaskantava ja mugavama vastu, on see artikkel sinule. Meie igal juhul oleme. Tänapäeva kiires elurütmis toime tulemiseks valisime välja seitse kõige coolimat kaasaskantavat toodet, mis su elu lihtsamaks muudavad. Psst… Artikli lõpus on ka üks boonustoode, nii et loe kindlasti lõpuni!

#7 Šveitsi taskunuga – kõigi kaasaskantavate toodete esiisa

MacGyver - the legendary guy with a brown leather jacketMäletad legendaarset MacGuyverit, pruuni nahktagiga meest, kes oskas teha nätsust pommi? Kui me teda täna näeksime, võiks ta jätta veidi kentsaka mulje, aga kui midagi, siis õpetas MacGyver meile kahte asja. Esiteks, et kõik on võimalik. Ja teiseks, et Šveitsi taskunuga on kõige hädalavajalikum tööriist, mida sa oma elus üldse vajada võid. Pole vahet, kas sul on vaja avada veinipudel või keerata kinni põrandaliist, taskunuga on alati olemas, et sind aidata. Kodus, matkal ja kus iganes vaja.  

 

#6 Hammock ehk ripptelk

Another thing that comes handy when hiking is hammock

Teine lahe toode, mis matkal ära kulub – trummipõrin – on ripptelk. Aga eriti, kui see pole mitte tavaline ripptelk, vaid äkki isegi rippvoodi! Enamasti ongi ripptelk mõeldud pigem ühele inimesele, aga kui hangid endale suuremat sorti katte, võid sinna alla mahutada ka mitu ripptelki.

Igal juhul on ripptelgid ülimalt kaasaskantavad, kaaluvad vähe ning kokkupakituna võtavad minimaalselt ruumi. Seega on ripptelk suurepärane valik just matkahimulisele seiklejale. Kujuta ette, kuidas sa ripptelgis Hekkipipe’i teeksid. 🙂

 

#5 Objektiiv nutitelefonile

Smartphone camera lens - yet another extremely portable productVeel üks äge kaasaskantav toode – objektiiv nutitelefonile on muutnud meie harjumusi niivõrd, et mõni võib isegi seetõttu fotokaamera ostmata jätta. Unusta kõik need Instagrami ja Snapchati filtrid – kui vajad ilusaid fotosid ning sa ei viitsi väga sellega jännata, hangi hoopis oma nutitelefonile sobilik objektiiv. Neid on igas suuruses, kujuga, värviga ja funktsionaalsustega, seega tee kindlasti põhjalik uurimistöö enne, kui “OSTA” nuppu vajutad.

#4 Instant- või polaroidkaamera

Once you’ve tried an instant camera there’s no going back - you simply need itOlgu, nutitelefon on cool, aga kui sa eelistad vana kooli fotot, mida saad päriselt ka käes hoida, pööra pilgud hoopis polaroidkaamera poole. Kui sa oled korra seda imevigurit proovinud, ei ole tagasiteed – sul lihtsalt on seda vaja! Kui oled üks õnnelikest, kellel polaroidkaamera, saad elada oma elu nagu Hollywoodi filmides – käi ürituselt üritusele ja jaga mälestusi kohapeal. Nii et pea meeles, et nutiajastul on polaroidkaamera värske vaheldus.

#3 Kaasaskantavad kõlarid

Portable speakers enable us to listen our favorite songs wherever we are and go

Photo: @alenvarep

Aga hei, see ei ole veel kõik! On veel tooteid, mis su elu lihtsamaks teevad. Näiteks kaasaskantavad kõlarid. See aeg, mil pidime tänaval ringi kõndima vanaaegse stereomakiga õlal, on läbi. Piisab, kui haarad laualt kõlari, mis heal juhul mahub isegi taskusse ära, ning kuula oma lemmiklugusid kus iganes ja millal iganes – näiteks Hekkpipe’i tehes.

#2 Päikesepaneeliga akupank

Solar-powered battery bank allows you to listen your favorite music during Hekkpipe hookah

Kogu selle eelneva valguses on üks asi, millele peaksid mõtlema – enamik neist kaasaskantavatest toodetest vajavad töötamiseks elektrienergiat. Nii et suures plaanis on sul kaks varianti – osta Nokia 3310 (mis sai just uue kuue) või akupank. Aga hei, julge astuda samm kaugemale ja püüa olla veidi keskkonnasõbralikum – vali päikesepaneeliga töötavad akupank. Nii saad sa kuulata piibusessiooni ajal oma lemmikmuusikat näiteks ühes kaheksast ekstreemsest kohast, kus vesipiipu teha.

#1 ID-kaardi lugeja +iD

The coolest portable product besides Hekkpipe, of course, is +iD smart card reader

Aga unusta kõik eelnev. Kõige coolim kaasaskantav toode, mis su elu lihtsamaks muutab – peale Hekkpipe’i loomulikult – on +iD kaardilugeja. See võrratu disainiga vidin valmis Eestis nagu ka Hekkpipe.

+iD on maailma kõige väiksem kaardilugeja, mis leiutati 2009. aastal, et vahetada välja vanad lugejad oma juhtmepuntratest. Kui sul seda veel pole, on viimane aeg see väljaminek teha!

 

Boonustoode – kaasaskantav vesipiip

Hekkpipe is a portable hookah like no other

Photo: Jaanus Jagomägi

Veel enne, kui me otsad päriselt kokku tõmbame, täidame lubaduse ja tutvustame sulle boonustoodet, mis on kaasaskantav ja mis teeb su elu lihtsamaks. Jah, see on Hekkpipe vesipiip!

Hekkpipe on kordumatu vesipiip. Selle nutikalt läbi mõeldud kompaktne välimus teeb Hekkpipe’ist täielikult kaasaskantava vesipiibu, mille saad endaga kaasa võtta kuhu iganes järgmisena lähed – randa, festivalile, matkama, paadi- või lumelauareisile. Hekkpipe’iga on kaasas õlarihm (Hekkpipe Active) või käerihm (Hekkpipe Deluxe), millega saad oma piipu hõlpsasti kaasas kanda.

Miks mitte lisada oma piibule veidi isikupära ning graveerida sellele peale oma nimi, ettevõtte logo või mõni äge tsitaat. See oleks ju lausa suurepärane kingiidee.

Ja päris lõpetuseks – Hekkpipe kaasaskantav vesipiip viib su piibukogemuse täiesti uutesse kõrgustesse. Piibutamise teeb eriliseks märkimisväärselt parem õhutussüsteem ning eriline torniga pits, mis annab sulle pikema sessiooni ilma köhimise ja halva maitseta!

 

See oli meie valik kõige coolimatest kaasaskantavatest toodetest, mis su elu lihtsamaks teevad. Tead veel mõnda? Anna meile kindlasti teada ja postita mälestus neist Instagrami hashtagiga #hekkpipe.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.