Korduma kippuvad küsimused

Tarnimine

DHL kulleriga on tarneaeg Euroopa riikidesse tavaliselt 3-5 tööpäeva. Eestisse tarneaeg on üldiselt 1-3 päeva.

NB! Veebilehe kaudu saavad tellida vaid ärikliendid. Erakliendile müük on Eestis internetist keelatud Tubakaseaduse alusel.

Rahvusvahelise tarnimise jaoks kasutame peamiselt DHL Expressi. Mõnede regioonide ja riikide puhul (näiteks Baltikumis) kasutame DPD või Omniva pakiautomaadi teenust.

NB! Hekkpipe veebilehelt saavad tellida vaid ärikliendid. Erakliendile müük on Eestis internetist keelatud Tubakaseaduse alusel.

Rahvusvaheline transport DHL Expressiga maksab 25 EUR (fikseeritud).

DPD pakiveoteenuse maksumus Baltikumi piires on varieeruv:

 • Kuni 29,99€ maksvate tellimuste puhul maksab pakiautomaati toimetamine 3,5€
 • Rohkem kui 30€ maksvate tellimuste puhul maksab pakiautomaati toimetamine 0€
 • Kliendi poolt soovitud aadressile kohaletoimetamine maksab 6€

NB! Hekkpipe veebilehelt saavad tellida vaid ärikliendid. Erakliendile müük on Eestis internetist keelatud Tubakaseaduse alusel.

Palume teha kahjustanud tootest pildid ning kirjeldada lahti vigastus ja oletatav põhjus ning saata info: shop@hekkpipe.com

Soodustused ja kampaaniad

Vabandame, kuid tulenevat Eestis kehtivast Tubakaseadusest, meil ei ole õigus teha koostööd influenceritega ega jagada eraisikutele tasuta tooteid.

Varuosad ja aksessuaarid

Kirjutasime ülevaatliku blogipostituse erinevatest söemarkidest.

Loomulikult soovitame ja eelistame naturaalset sütt, et pakkuda parimat elamust oma klientidele.

Puhastamine

Meil on põhjalik, kuid samas väga lihtne puhastamisjuhend Hekkpipe vesipiipudele.

Üldiselt piisab kesktoru, vooliku ja pudeli pesemiseks lihtsalt soojast või kuumast veest. Soovi korral võid kasutada ka seepi või nõudepesuvahendit, kuid ära unusta pärast puhta veega loputada! Pärast pesemist jäta oma voolik kindlasti kuskile mõneks ajaks nõrguma. Kui pakid vooliku kohe karpi, võib vesi voolikusse jääda ning ebameeldivat lõhna tekitada.

Pitsi puhastamiseks (sh üleliigse tubaka eemaldamiseks) võib kasutada paberkäterätikuid, kuuma vett ja nõudepesukäsna. Kui oled hädas kõrbenud tubakaga, soovitame kasutada alumiiniumist kaabitsat. On olemas ka terasest kaabitsad, mis näevad täpselt samasugused välja, kuid on palju jäigemad ning võivad pitsi välispinna ära kraapida. Alumiiniumkaabitsat kasutades pole me täheldanud märgatavat kahjustust pitsile. Kaabitsat ei ole vajalik pärast iga sessiooni kasutada, vaid ainult siis, kui kõrbenud tubakas hakkab piibu maitset rikkuma.

Vesipiibu karpi pole vaja eraldi pesta, kuid vajadusel võib seda veega teha, kuna karp on veekindel.

Soovitame tungivalt vesipiipu puhastada koheselt pärast kasutamist.

Tellimine ja maksmine

Palun kirjuta: shop@hekkpipe.com

NB! Hekkpipe veebilehelt saavad tellida vaid ärikliendid. Erakliendile müük on Eestis internetist keelatud Tubakaseaduse alusel.

Palun kirjuta sel juhul shop@hekkpipe.com ning leiame lahenduse.

Maksmiseks on 3 võimalust:

 1. Turvaline deebet-/krediitkaardi makse eurodes läbi EveryPay keskkonna.
 2. Turvaline deebet-/krediitkaardi  või PayPal makse eurodes või USA dollarites läbi PayPal keskkonna.
 3. Turvaline makse pangalingiga läbi Montonio või Maksekeskuse Baltikumis ja Soomes.

NB! Kõikide eraisikute poolt veebilehekülje kaudu sooritatud ostud tagastame täisulatuses. Tulenevalt kehtivast Tubakaseadusest toimub Hekkpipe veebilehelt toodete müük vaid äriklientidele.

Hekkpipe vesipiipe on võimalik soetada kohapealt Tondi 17b.

See on võimalik, kui teavitad meid oma soovist enne tellimuse esitamist shop@hekkpipe.com. Selliste tellimustega tegeleme hetkel juhtumipõhiselt, kuid lähitulevikus on erinevate värvidega külgi võimalik ka meie veebilehe kaudu valida.

NB! Hekkpipe veebilehelt saavad tellida vaid ärikliendid. Erakliendile müük on Eestis internetist keelatud Tubakaseaduse alusel.

Üldised küsimused Hekkpipe vesipiipude kohta

Materjali- ja tootmisdefektide osas kehtib äriklientidele 6 kuu pikkune garantiiaeg alates kauba kättesaamisest.

Hekkpipe vesipiipude ära lõhkumine on üsna keeruline. Samas pole peaaegu mitte miski täiesti purunematu, seega palume vesipiipu mitte lüüa mõne tugeva või terava esemega lüüa, vastu seina visata või kusagilt kõrgelt maha kukutada. Kõige kergemini purunev osa Hekkpipe vesipiibust on pits, kuid selle saab kergesti välja vahetada.

Parima vesipiibukogemuse pakkumiseks soovitame alati järgida meie vesipiibu kasutusjuhendis olevaid juhiseid.

Kui sellest ei ole abi, siis kirjuta shop@hekkpipe.com ja proovime aidata leida lahenduse.

Üks Hekkpipe sessioon kestab tavaliselt umbes 90 minutit ehk 1,5h.

Deluxe on teistest piipudest kallim selle valmistamiseks kasutatavate materjalide ning ka ajakulu tõttu, mis nii elegantse ja kauni piibu tegemiseks läheb. Iga piip on väga hoolikalt viimistletud. Materjalidena kasutame tugevat tammepuitu ning naturaalsest nahast detaile.

Deluxe töötab samuti väga hästi. Funktsionaalsuse koha pealt on Deluxe ja Active praktiliselt identsed.

Kahjuks pole võimalik teiste brändide vesipiibujuppe meie Hekkpipe piipudega kombineerida, ilma et see ei kompromiteeriks Hekkpipe’i terviklikkust ja funktsionaalsust. Iga detail on spetsiaalselt Hekkpipe’i jaoks disainitud, arvestades kõiki vajalikke parameetreid, kuumuse balanssi, kerget kaalu ja kaasaskantavust.

Söe liigutamine on väga lihtne – lihtsalt kalluta vesipiipu kuni 45 kraadise nurga alla. Rohkem infot ja õpetusvideo leiad meie blogipostitusest kuidas liigutada vesipiibusütt.

Kui soovid oma vesipiibu kohviku külalistele pakkuda parimat Hekkpipe kogemust, siis uuri blogipostitust: vesipiibu nippe värskema maitse saamiseks.

Lühidalt:

 1. Kasuta jääd ja külma vett
 2. Kasuta niisket ja värsket kvaliteetset tubakat
 3. Aeg-ajalt puhu õrnalt voolikusse natuke õhku
 4. Kasuta sobivat tubakakogust (jäta kindlasti natuke ruumi fooliumi ja tubaka vahele)
 5. Hekkpipe Active’i ja Deluxe’i puhul tuleb kasutada 9 kihti fooliumi. Hexagoni puhul pole foolium küll otseselt vajalik, kuid võid siiski proovida 2-4 kihi kasutamist, et vähendada/ühtlustada söe kuumust
 6. Liiguta sütt iga 5-7 minuti tagant, nii et tubakas kõrbema ei läheks. Kuumuse paremaks reguleerimiseks murra süsi eelnevalt tükkideks
 7. Eelista naturaalset sütt kiirsüte asemel
 8. Kasuta vorteks tüüpi pitsi nagu näiteks Hekkpipe vesipiibu pits 😉
 9. Vaheta oma vesipiibu pudelis või anumas vett pärast igat sessiooni
 10. Hoolitse oma vesipiibu eest! 🙂

Graveerimine

Jah, see on võimalik, kuid pead arvestama, et graveeringu kogumaksumus läheb suuremaks, olenevalt graveeringu keerukusest.

Jah, graveerida on võimalik esikülje ülemisele alale, senikaua kuni see sobib Hekkpipe logo ja piibu üleüldise välimusega. Deluxe vesipiibu puhul on võimalik graveerida ainult tagaküljele, kuna teised küljed on kaetud nahaga,

Deluxe ja Hexagon piipudele on võimalik graveerida ka väga väikseid detaile, nii et tulemus näeb väga hea välja. Active’i puhul soovitame pigem paksema piirjoone ja väiksema hulga detailidega graveeringuid.

Graveeringut on võimalik teha Hekkpipe’i puidust osadele, ehk siis karbile ning ka vooliku puidust osale (Active’i ja Deluxe’i puhul). Tuleb aga arvestada, et graveeritav ala on vooliku puhul oluliselt väiksem (umbes 10×50 cm).

Üldiselt on graveering must/pruun ega sõltu karbi värvusest. Iga graveeringu värv võib natuke varieeruda, mis on tingitud puidu eripärast.

Soeta endale päris oma Hekkpipe vesipiip!

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.