Miks on hea, kui sul on kaks tubakapitsi vesipiibule?
Why an additional bowl is useful during hookah session

Miks on hea, kui sul on kaks tubakapitsi vesipiibule?

Pole vahet, kas korraldad suuremat vesipiibuõhtut või plaanid piibusessiooni nautida privaatsemas seltskonnas – alati on hea, ole sa Tallinnas või Tartus, kui su vesipiibuvarustuses on lisaks kõigele muule ka üks tagavarapits. Kohe räägime, miks.

Sinu piibuvarustus kestab kauem

Two hookah bowls - having additional hookah bowl can save your day

Meil kõigil on tõenäoliselt üks lemmikpaar teksaseid. Oletame, et nende eluiga on kaks aastat. Aga kui sul oleks kaks samasugust paari teksaseid ja sa kannad neid korda-mööda, kestavad nad kahe asemel neli aastat.

Samamoodi on ka su vesipiibuvarustusega. Kui teed väikese lisainvesteeringu ja ostad omale teise tubakapitsi, kestab su piip – eriti Hekkpipe – veel kauem. Kui peaks juhtuma, et pillad pitsi köögi värskelt plaaditud põrandale ja see läheb katki, pole probleemi. Võtad lihtsalt järgmise ja pidu läheb edasi!

 

Hoiad aega kokku & rõõmustad sõpru

Save time preparing hookah by having additional hookah bowl

Kujuta ette oma viimast vesipiibuõhtut. Naudid hindamatus seltskonnas Hekkpipe’i ja pidu areneb tõusvas joones. Aga just siis saab süsi otsa ja sa alustad oma tavalist rutiini – lähed kööki, viskad vana söe ja põlenud tubaka minema ning alustad järgmisega.

Mõistagi jääb sinna vahele pitsi puhastamine ja loputamine, et piip ikka hästi maitseks. Kui tagasi seltskonda lähed, avastad, et  vahepeal on läbi võetud kümneid teemasid, millest sul pole aimugi. “Mis on alternatiiv?” küsid sa. Vastus on lihtne – kaks tubakapitsi.

Kahe pitsiga saad sa enne peo algust teha valmistada ette mõlemad pitsid. Nii hoiad kokku aega ja vaeva, ei pea tubakat lahti ja kokku pakkima ja nuputama, kust kõike vajalikku leida. Kui süsi omadega õhtule läheb, vahetad lihtsalt pitsi, süütad uue söe ja kõik jätkub täpselt sealt, kust pooleli jäi. Eriti kerge on see Hekkpipe’i vesipiibumaailma muutva Hexagoniga – vaata videot altpoolt. Nii hoiad kokku aega ja teed sõbrad rõõmsaks!

 

Hoiad käed puhtana

Keep your hands clean while adding tobacco to hookah bowl

Kui kuulud Hekkpipe’i omanike seltskonda, siis juba tead, et kõigi Hekkpipe’idega tulevad kaasa mõnusad tangide, mille küljes on peenike nõel. See väike imevidin nimega nõel on mõeldud selleks, et saaksid tubakat vähehaaval pitsi panna. Nii ei määri sa ennast tubakaga ning hoiad tangid puhtana, kui nendega sütt põlema paned.

Aga ikkagi – pärast pitsi täitmist pead sellegi poolest käsi pesema, kasvõi hügieeni pärast. Kui sul on aga kaks pitsi, pead seda rutiini kordama kaks korda harvemini. Selle asemel, et hakata pitsi puhastama ja täitma, võtad eeltäidetud pitsi, vahetad olemasolema välja ning voilà!

Vaata videost, kui kiiresti see kõik käib!

 

Kõige olulisem – vesipiip maitseb paremini

Kui eelmised kolm põhjust sind ei veennud, siis viimane, aga mitte vähem olulisem, kindlati veenab! Lugu lihtne – kui su piibuvarustuses on üks pits, püüad sellest enne läbipõlemist võtta maksimumi. See tähendab, et teete seda kuni süsi on täiesti kustunud ja isegi parima tahtmise korral ei saa sa seda mõnusat paksu tossu ega maitset kätte, milleks vesipiip mõeldud on. See aga ei ole lõpuks kuigi mõnus ega ka tervislik, olgem ausad.

Kahe pitsiga seevastu vahetad tubaka ja söe välja varem, tuues niimoodi välja oma vesipiibu parimad omadused. Selleks ju Hekkpipe ongi mõeldud – olla iga ühise istumise hing.
Enjoy shisha picnic

Aga oota! Enne, kui endale teist pitsi poodi valima lähed, ära anna kiusatusele järele ega osta sellist metallist tubakapitsi. See võib küll tunduda ahvatlev, sest on kindlasti vastupidavam kui keraamiline pits, aga see tuleb oma hinnaga. Metallist pits läheb kiiresti kuumaks ja tubakas põleb kiiremini läbi. Võib isegi minna nii, et pitsi vahetamisel kõrvetad oma käed ära – ja seda ei ole vaja.

Soovitame valida hoopis Hekkpipe’i käsitsi valmistatud keraamiline pits, mille keskel olev nö torn põletab tubakat ühtlasemalt. See väike innovatsioon annab su piibule mõnusa ja maheda maitse, mis tähendab, et võid unustada kõrbeva tubaka ja pideva köhimise. Pitsis olevad augud ei ole põhjas, vaid pitsi keskel – nii ei lähe tubakat niisutav vedelik kaduma. Ja mis kõige parem, see sobib kõigi Hekkpipe’i mudelitega.

Seega, järgmine kord, kui lähed omale vesipiipu või vesipiibu tubakat ostma, küsi müüjalt teist pitsi – su kopsud ja sõbrad tänavad sind.

Järgmise piibusessioonini!

HANGI OMALE HEKKPIPE VESIPIIP

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.