Privaatsuspoliitika

 1. Veebileht on kasutamiseks vaid ettevõtete esindajale, kes on üle 18 aasta vanad.
 2. Seetõttu oleme disaininud Hekkpipe.ee veebilehe sellisel kujul, et andmete kasutamine toimub minimaalsel tasemel; me ei töötle isikuandmeid, kui meil on võimalik pakkuda teenuseid läbi anonüümsete andmete kasutamise või mõnel muul moel, mis võimaldab Hekkpipe.ee veebilehel külastajat tuvastada, välja arvatud juhul, kui see on rangelt vajalik või nõutav mõne avalikku võimu kandva asutuse või politsei poolt (näiteks IP aadressi põhjal jälgitav võrguliiklus).
 3. Pane tähele, et me ei muuda Hekkpipe’i veebilehe andmekogumise ja kasutamise poliitikat, kui näeme sinu veebilehitsejast tulevat “ära jälita” signaali.
 1. Kui külastad Hekkpipe’i veebilehte, siis kogume automaatselt teatud informatsiooni sinu seadme kohta, sealhulgas ka informatsiooni sinu veebilehitseja, IP aadressi, ajavööndi ja mõnede küpsiste kohta, mis on sinu seadmesse installeeritud. Lisaks sellele kogume sinu külastuse ajal infot nende alamlehtede ja toodete kohta, mida sa vaatad, millised veebilehed ja otsingusõnad sind meie Veebileheni juhatasid ning kuidas meie Veebilehega interakteerud. Viitame sellele automaatselt kogutud informatsioonile kui “Seadme Informatsioon”. Kogume Seadme Informatsiooni, kasutades järgnevaid tehnoloogiaid:
  • “Küpsised” on andmefailid, mis paigutatakse sinu mobiilsesse seadmesse või arvutisse ning mis sisaldavad sageli unikaalset anonüümset identifitseerijat. Täiendava informatsiooni leiad siit meie Küpsisepoliitika lehelt.
  •   “Log failid” jälitavad tegevusi, mis meie veebilehel aset leiavad, ning koguvad andmeid, sealhulgas sinu IP aadressi, veebilehitseja tüübi, viitavate/väljuvate lehekülgede ja kuupäeva/aja templite kohta.
  •   “Veebi märgutuled” ja “sildid” on elektroonilised failid, mida kasutatakse selleks, et sinu veebilehe sirvimise informatsiooni salvestada.
 2. Kui sooritad ostu või proovid ostu meie Veebilehe kaudu sooritada, kogume teatud informatsiooni, sealhulgas sinu nime, arve edastamise aadressi, kauba kohaletoimetamise aadressi, makseviisi, e-maili aadressi ja telefoninumbri kohta. Viitame sellele infole kui “Tellimise Informatsioon”.
 1. Lisaks võime tellimuse informatsiooni kasutada selleks, et:
  • ühendust võtta;
  • oma tellimusi potentsiaalse riski või pettuse osas kontrollida;
  • anda ligipääs teatud veebilehe aladele, et muuta järgmine tellimisprotsess sinu jaoks mugavamaks;
 2. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parendamiseks. Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiad siit: https://hekkpipe.ee/cookie-policy/
 3. Kasutame Seadme Informatsiooni selleks, et skriinida võimalikku riski ja pettust.
 4. Isikuandmeid edastatakse kolmanda osapoole firmadele, mis pakuvad Hekkpipe.ee nimel spetsiifilisi teenuseid Andmete Töötlejana, või teistele Hekkpipe.ee poolt kogutud andmete saajatele, kes töötlevad sinu isikuandmeid autonoomselt selleks, et tõsta Hekkpipe.ee lehel pakutavate toodete ostmiseks vajaliku lepingu võimekust, ning ainult siis, kui antud eesmärk ei ületa neid eesmärke, mille jaoks sinu isikuandmeid algselt koguti ning töödeldi, vastavalt kehtivale seadusandlusele ja regulatsioonidele.
 1. Me ei jaga äriklientide poolt Hekkpipele edastatud informatsiooni tellimuse raames kolmandatele osapooltele.
 2. Me jagame üldist teavet kolmandate osapooltega, kes aitavad meil sinu isiklikku informatsiooni kasutada ülalpool kirjeldatud viisil. Näiteks:
  • kasutame Google Analytics teenust, et aidata meil aru saada, kuidas meie kliendid kasutavad Hekkpipe veebilehte. Selle kohta, kuidas Google sinu Isiklikku Informatsiooni kasutab, võid rohkem lugeda siit:  https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Google Analytics’ist saad loobuda siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
  • kasutame Facebook’i, et näidata, kellele Hekkpipe juba meeldib ning teha Hekkpipe’i veebilehe jälgimine lihtsaks. Rohkem informatsiooni leiad siit: https://www.facebook.com/policies/cookies/
 3. Hekkpipe on isikuandmete vastutav töötleja, Hekkpipe edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le, Everypay-le, Paypalile ja teistele makseteenuse pakkujatele.
 4. Lõpetuseks võime sinu isiklikku informatsiooni jagada selle nimel, et järgida kehtivaid seaduseid ja regulatsioone, vastata kohtukutsele, läbiotsimisloale või mõnele muule seaduslikule päringule, mis puudutab meie poolt saadavat informatsiooni, või selleks, et oma õiguseid muidu kaitsta.

Võime oma Privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada selleks, et peegeldada muutuseid oma praktikas või muudel operatiivsetel, õiguslikel või regulatoorsetel eesmärkidel.

Käesolevat Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 02.09.2021.

Osta oma Hekkpipe kohe

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.