Privaatsuspoliitika

Hekkpipe’i Privaatsuspoliitikast

Privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas sinu isiklikke andmeid kogutakse, turvaliselt säilitatakse, kasutatakse ja jagatakse, kui külastad meie veebilehte või sooritad meie veebilehe kaudu ostu.

Kui sul on küsimusi või märkuseid seoses meie Privaatsuspoliitikaga, siis võta meiega ühendust: shop@hekkpipe.com

 1. Hekkpipe.ee austab oma kasutajate õigust saada informatsiooni nende isikuandmete kogumise ja muude isikuandmetega teostatavate toimingute kohta. Kasutades andmeid, mis võimaldavad sind otseselt või kaudselt identifitseerida, rakendame rangeid turvapõhimõtteid.
 2. Seetõttu oleme disaininud Hekkpipe.ee veebilehe sellisel kujul, et sinu isiklike andmete kasutamine toimub minimaalsel tasemel ega ületa põhjuseid, mille pärast sinu isikuandmeid koguti ja/või töödeldi; me ei töötle sinu isikuandmeid, kui meil on võimalik pakkuda sulle teenuseid läbi anonüümsete andmete kasutamise (näiteks turu-uuringute tegemine, et parendada meie teenuse kvaliteeti) või mõnel muul moel, mis võimaldab Hekkpipe.ee veebilehel sind tuvastada, välja arvatud juhul, kui see on rangelt vajalik või nõutav mõne avalikku võimu kandva asutuse või politsei poolt (näiteks IP aadressi põhjal jälgitav võrguliiklus).
 3. Kui oled Euroopa resident, on sul õigus meie poolt säilitatavatele isikuandmetele ligi pääseda ning paluda neid andmeid parandada, uuendada või kustutada. Kui soovid seda õigust kasutada, siis palun kontakteeru meiega läbi allpoololeva kontaktivormi.
 4. Kui oled Euroopa resident, töötleme sinu andmeid, et täita meievahelist lepingut (näiteks siis, kui esitad oma tellimuse läbi meie veebilehe) või selleks, et viia ellu oma õiguspäraseid ärilisi eesmärke.
 5. Hekkpipe.ee annab igati oma panuse, et sinu isikuandmeid hoolega kohelda. Enamus alamlehtedele meie veebilehel pääseb ligi ilma isikuandmeid sisestamata, kuid mõne lehe puhul on see info vajalik. Käesolev avaldus selgitab, kuidas Hekkpipe.ee seda informatsiooni kohtleb ning mille jaoks seda kasutatakse.
 6. Pane tähele, et me ei muuda Hekkpipe’i veebilehe andmekogumise ja kasutamise poliitikat, kui näeme sinu veebilehitsejast tulevat “ära jälita” signaali.
 7. Veebileht pole ette nähtud kasutamiseks alla 18aastastele.
 1. Me austame iga Hekkpipe.ee (edaspidi “Hekkpipe”,”Veebileht”, “meie”, “meid”) külastaja õigusi nende privaatsusele. Seetõttu kogume ja kasutame informatsiooni terve veebilehe ulatuses ainult sellisel kujul nagu on välja toodud käesolevas Privaatsuspoliitikas. See avaldus kehtib ainuüksi informatsiooni kohta, mida on kogutud antud Veebilehel.
 2. Kui külastad Hekkpipe’i veebilehte, siis kogume automaatselt teatud informatsiooni sinu seadme kohta, sealhulgas ka informatsiooni sinu veebilehitseja, IP aadressi, ajavööndi ja mõnede küpsiste kohta, mis on sinu seadmesse installeeritud. Lisaks sellele kogume sinu külastuse ajal infot nende alamlehtede ja toodete kohta, mida sa vaatad, millised veebilehed ja otsingusõnad sind meie Veebileheni juhatasid ning kuidas meie Veebilehega interakteerud. Viitame sellele automaatselt kogutud informatsioonile kui “Seadme Informatsioon”. Kogume Seadme Informatsiooni, kasutades järgnevaid tehnoloogiaid:
  • “Küpsised” on andmefailid, mis paigutatakse sinu mobiilsesse seadmesse või arvutisse ning mis sisaldavad sageli unikaalset anonüümset identifitseerijat. Täiendava informatsiooni leiad siit meie Küpsisepoliitika lehelt.
  •   “Log failid” jälitavad tegevusi, mis meie veebilehel aset leiavad, ning koguvad andmeid, sealhulgas sinu IP aadressi, veebilehitseja tüübi, viitavate/väljuvate lehekülgede ja kuupäeva/aja templite kohta.
  •   “Veebi märgutuled” ja “sildid” on elektroonilised failid, mida kasutatakse selleks, et sinu veebilehe sirvimise informatsiooni salvestada.
 3. Kui sooritad ostu või proovid ostu meie Veebilehe kaudu sooritada, kogume sinu käest teatud informatsiooni, sealhulgas sinu nime, arve edastamise aadressi, kauba kohaletoimetamise aadressi, makseviisi, e-maili aadressi ja telefoninumbri kohta. Viitame sellele infole kui “Tellimise Informatsioon”.
 4. Rääkides käesolevas Privaatsuspoliitikas “Isiklikust Informatsioonist” peame silmas nii Seadme Informatsiooni kui Tellimise Informatsiooni.
 5. Selleks, et sul oleks ligipääs meie veebilehe teatud aladele, palutakse sul ära täita mõned väljad isikuandmetega. See on vajalik näiteks siis, kui registreerid ennast mõne toote tellimiseks või kui soovid endale meie uudiskirja tellida.
 1. Põhilised andmed, mida me kogume, on vajalikud selleks, et saaksime tellitud kauba võimalikult kiiresti, mugavalt ja turvaliselt kohale toimetada. Kasutame klientide e-maili aadresse tellimuste kinnitamiseks, tellimuse ja transpordiga seotud info jagamiseks, arvete edastamiseks ning sooduskoodide saatmiseks.
 2. Lisaks võime tellimuse informatsiooni kasutada selleks, et:
  • sinuga ühendust võtta;
  • oma tellimusi potentsiaalse riski või pettuse osas kontrollida;
  • anda sulle ligipääs teatud veebilehe aladele, et muuta järgmine tellimisprotsess sinu jaoks mugavamaks;
  • vastavalt sinu eelistustele, mida oled meiega jaganud, pakkuda sulle informatsiooni või reklaami meie toodete ja teenustega seoses.
 3. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parendamiseks. Rohkem informatsiooni küpsiste kohta leiad siit: https://hekkpipe.ee/cookie-policy/
 4. Kui oled ennast uudiskirja saamiseks kirja pannud, on meil õigus sulle uudiskirja saata. Võid ise valida, kas soovid saada müügiteemalisi teadaandeid ning toodete ja teenustega seotud e-maile. Iga uudiskirjaga, mis sinuni jõuab, on sul võimalik ennast uudiskirja saajate hulgast eemaldada.
 5. Me ei kasuta kogutud andmeid korduva turunduse ega sihtmärgistatud reklaamimise jaoks läbi Google Ads’i, Facebooki, Instagrami ega teiste sotsiaalmeedia kanalite, mida oled kasutanud reklaamide vaatamiseks.
 6. Kasutame Seadme Informatsiooni selleks, et skriinida võimalikku riski ja pettust (peamiselt sinu IP aadressi).
 7. Isikuandmeid edastatakse kolmanda osapoole firmadele, mis pakuvad Hekkpipe.ee nimel spetsiifilisi teenuseid Andmete Töötlejana, või teistele Hekkpipe.ee poolt kogutud andmete saajatele, kes töötlevad sinu isikuandmeid autonoomselt selleks, et tõsta Hekkpipe.ee lehel pakutavate toodete ostmiseks vajaliku lepingu võimekust, ning ainult siis, kui antud eesmärk ei ületa neid eesmärke, mille jaoks sinu isikuandmeid algselt koguti ning töödeldi, vastavalt kehtivale seadusandlusele ja regulatsioonidele.
 8. Me ei müü, vaheta ega rendi isiklikku informatsiooni, nagu näiteks sinu nime, e-maili aadressi või ostuajalugu.
 1. Me ei müüa, vaheta ega rendi sinu isiklikku informatsiooni, nagu näiteks sinu nime, e-maili aadressi ja ostuajalugu.
 2. Me jagame sinu isiklikku informatsiooni (peamiselt väga üldist infot) kolmandate osapooltega, kes aitavad meil sinu isiklikku informatsiooni kasutada ülalpool kirjeldatud viisil. Näiteks:
  • kasutame Google Analytics teenust, et aidata meil aru saada, kuidas meie kliendid kasutavad Hekkpipe veebilehte. Selle kohta, kuidas Google sinu Isiklikku Informatsiooni kasutab, võid rohkem lugeda siit:  https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Google Analytics’ist saad loobuda siin: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
  • kasutame Facebook’i, et näidata, kellele Hekkpipe juba meeldib ning teha Hekkpipe’i veebilehe jälgimine lihtsaks. Rohkem informatsiooni leiad siit: https://www.facebook.com/policies/cookies/
 3. Hekkpipe on isikuandmete vastutav töötleja, Hekkpipe edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le, Everypay-le, Paypalile ja teistele makseteenuse pakkujatele.
 4. Lõpetuseks võime sinu isiklikku informatsiooni jagada selle nimel, et järgida kehtivaid seaduseid ja regulatsioone, vastata kohtukutsele, läbiotsimisloale või mõnele muule seaduslikule päringule, mis puudutab meie poolt saadavat informatsiooni, või selleks, et oma õiguseid muidu kaitsta.

Hekkpipe.ee EI kogu sinu krediit- või deebetkaardi andmeid. Kui sooritad Hekkpipe.ee veebilehelt ostu, kasutame makse töötlemiseks Everypay keskkonda, Maksekeskust või PayPal’i. Meie veebileht ei näe ega talleta mitte kellegi krediit- ja deebetkaardi või pangakonto andmeid.  Hekkpipe.ee saab ainult teavituse, kui uus tellimus on edastatud ning makseprotsess korrektselt ja täielikult sooritatud. See teavitus hõlmab endas infot ainult ostetud kauba, ostu eest tasutud summa, tellija aadressi ning tellimuse jaoks muu vajaliku kohta.

Võime oma Privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada selleks, et peegeldada muutuseid oma praktikas või muudel operatiivsetel, õiguslikel või regulatoorsetel eesmärkidel.

Käesolevat Privaatsuspoliitikat uuendati viimati 16.08.2018.

Osta oma Hekkpipe kohe

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.