Meist

Meist

Hekkpipe on pühendunud kaasaskantavate, turvaliste, lihtsate ning samas ka pilkupüüdvate kõrge kvaliteediga vesipiipude tootmisele. Meie tooted on disainitud HEKK OÜ poolt ning valmistatud Eestis, kasutades kõige kõrgema kvaliteediga materjale. Iga detail on hoolikalt läbimõeldud ja toodetud just selleks, et saaksime pakkuda sulle kordumatut vesipiibukogemust.

Meie lugu

Hekkpipe sündis armastusest lumelauatamise vastu, kui seisime silmitsi küsimusega, kuidas ühendada aktiivne elustiil teise meeldiva tegevuse – vesipiibu tegemisega. 2007. aastal, ühel järjekordsel lumelauaretkel Lõuna-Eesti mägede ja orgude vahel mõistis Indrek, Hekkpipe’i asutaja, et klassikalised vesipiibud ei ole praktilised, stabiilsed ega piisavalt turvalised, et tema seiklustele lumes, maal ja merel konkurentsi pakkuda.

Mõte vesipiibust, mis on loodud vastu pidama ka kõige ekstreemsemates oludes, kuid mis näeb samal ajal välja paremgi kui oleme harjunud nägema, innustas Indrekut ning aitas tal astuda esimese sammu Hekkpipe’i – kõige turvalisema, praktilisema ja stiilsema vesipiibu – loomiseks.

Pärast prototüüpimist ja mõne näidise katsetamist sõprade peal, otsustas Indrek koos meeskonnaga astuda sammu kaugemalegi. Nii sai meie esimene pääsuke Hekkipe Active, mida tunti juba igal peol, kaks sugulast – Hekkpipe Deluxe’i ja Hekkpipe Hexagoni. Hekkpipe Deluxe püüdleb oma kvaliteetse tammepuust korpuse ja stiilse nahkrihmaga täieliku elegantsi poole, samal ajal kui Hekkpipe Hexagon võtab oma laitmatu lihtsuse ja kordumatu disainiga lihtsalt sõnatuks.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.