Graveeritud vesipiip – kõige ägedamad ideed graveerimiseks Hekkpipe’ilt
kõige ägedamad ideed graveerimiseks Hekkpipe’ilt

Graveeritud vesipiip – kõige ägedamad ideed graveerimiseks Hekkpipe’ilt

Üks on kindel – Hekkpipe paistab teiste sarnaste toodete seas silma. Kuna Hekkpipe on maailma kõige kaasaskantavam vesipiip, võid sa oma piibu kasvõi maailma lõppu kaasa võtta. Aga nagu öeldakse telepoes – see ei ole veel kõik! Tulevase Hekkpipe’i kogukonna liikmena saad sa lasta oma Hekkpipe’i muuta kordumatuks ja unikaalseks. Loe edasi, et teada saada, kuidas.

Vesipiibu graveerimine – mis, miks ja kellele?

Kui sa soovid oma vesipiibule anda sügavama mõtte, siis on vesipiibu graveerimine täpselt sinule. Pole vahet, kas sind inspireerib sõna, lause või sümbol – graveeritud vesipiibuga paistad silma kõigil vesipiibuõhtutel, kuhu lähed.

Seega, personaalne graveering teeb su Hekkpipe’ist unikaalse ja kordumatu vesipiibu.

Näiteks võid graveerida piibule oma nime ja mainida seda pick-up line’is. Või graveerida piibule illustratsioon oma lemmikloomast, et näidata oma kiindmust tema vastu. Võimalusi on praktiliselt lõputult!

vesipiibu koerTeiseks, mõne inspireeriva tsitaadi või luuletusega graveeritud vesipiip on äge ja ootamatu kingitus sõbrale või kaaslasele sünnipäevaks või tähtpäevaks.

Näiteks võid end lasta inspireerida ühe kliendi tööst, kus ta graveeris oma Hekkpipe Hexagon vesipiibule tsitaadi:”Parim viis kiusatus võita on sellele järele anda.” Või mõni muu inspireeriv mõte. Üllata meid. 😉

Kolmandaks võid sa aga üllatada personaalse graveeringuga vesipiibuga oma äripartnereid, kui kingid neile näiteks enda logo ja pühendusega piibu. Hekkpipe sobib väga hästi ärikingitusteks, sest lisaks põhilisele – ta on siiski vesipiip – võib ta olla ka efektne disainielement kontoris või kodus.

Nii tegi näiteks Dutch Hookah Addicts. Kui vajad nõu ja abi, siis aitame sul töötada välja parima lahenduse graveerimiseks enne, kui tellimuse kinnitad.

Ma tahan endale kõige ägedama graveeringuga vesipiipu! Mida ma tegema pean?

Palju õnne! Oled teinud ainuõige valiku. Nüüd pead ainult valima, kas soovid kohandatud graveeringut või erilist graveeringut. Neil mõlemal on omad plussid.

Kohandatud graveering vesipiibule

Kohandatud graveering võib olla nii tekst kui logo. Kõige olulisem on see, et kujundus peab mahtuma joonisel näidatud raamidesse. Kui mahub, on edasine sinu kätes – lase oma fantaasial lennata. Vaata ka tehnilisi nõudmisi kujundusele.

graveeritav ala hexagon active deluxe

Eriline graveering vesipiibule

Kui sa tahad, et su Hekkpipe paistaks eriliselt silma, vali… eriline graveering. Lihtne! Siin ei ole sul mingeid piire suurusele. Eriline graveering võib olla su organisatsiooni logo või graafiline illustratsioon lemmikloomast, rahvuslik ornament või mõni muu äge illustratsioon – me saame nende kõigega hakkama.

Eriline graveering maksab 30 kuni 100 eurot, aga see on kommiraha võrreldes sellega, millise unikaalse vesipiibu omanikuks sa nii saad!

Kas teadsid, et eriline graveering võib olla igal vesipiibu küljel, st saad katta kogu vesipiibu oma graveeringuga?

Inspiratsiooni su järgmiseks maailma kõige vingemaks graveeritud vesipiibuks

Tellimine on imelihtne nii kohandatud kui erilise graveeringu puhul! Telli see meie veebilehelt ja me saadame sulle kujunduse kavandi, et olla kindel, et kujundus on täpselt selline nagu sa seda soovid.

Kui sa pole lõpptulemuses kindel, saada meile oma soovitud vesipiibu mudel ja idee graveeringuks shop@hekkpipe.com ning me aitame sul töötada välja parima lahenduse.

 

Seega, pane tellimus teele ning järgmine kord, kui me näitame kõige ägedamaid graveeringuid, võib galeriis olla sinu vesipiip. Postita see kindlasti ka Instagrami hashtagiga #hekkpipe, et me näeksime lõpptulemust selliselt nagu sina seda soovid.

Jaga

There are no comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.