8 kõige ekstreemsemat kohta, kus teha vesipiipu
8 of the most extreme places to hookah

8 kõige ekstreemsemat kohta, kus teha vesipiipu

Kui oled vesipiibusõber, on sul kindlasti oma lemmikkohad piibutamiseks. On selleks privaatne rand metsade vahel või pehme diivan, polegi oluline – neis mõlemas on midagi. Aga kuidas oleks, kui tuleksid nüüd mugavutsoonist välja ja prooviksid midagi ekstreemsemat? Siin on 8 kõige ekstreemsemat kohta, kus teha vesipiipu. Milline on sinu lemmik?

#8 Linna kohal

Olgem ausad, Hekkpipe’i tegemine iseenesest juba paneb sind tundma nagu oleksid taevastes kõrgustes. Aga nihuta piire ja tõuse veel kõrgemale nagu see seiklusteotsija tegi!

Vali sobiv asupaik, turvaline koht, kuhu ronida ning võta oma Hekkpipe kaasa – muud ei olegi vaja teha!

 

#7 Igapäevaseid backflippe tehes

Foto: Jaanus Jagomägi

Kes meist poleks väikesest saati unistanud oskusest teha backflippe? Meie pole sellist inimest kohanud! Kui oled korra juba selle oskuse täiskasvanuna omandanud, siis võid alati veidi piire nihutada. Esitame sulle väljakutse – järgmine kord, kui lähed oma igapäevaseid backflippe tegema, võta oma Hekkpipe kaasa ja proovi teha kahte asja samal ajal. See on kordumatu elamus!

Hea asi selle kõige juures on see, et Hekkpipe’iga on see võimalik. Erinevalt klassikalisest vesipiibust ei lagune Hekkpipe ära. Anname sulle oma ausõna. Kõik, mida sinult ootame, on backflippide ära õppimine. 😉

 

#6 Maapinnast 6 000 meetri kõrgusel

Kas oled sellist tüüpi inimene, kellele meeldib olla kahe jalaga maa peal? Kui backflippimine ja ekstreemsetesse kohtadesse turnimine pole sinu teema, proovi hekkimist – matkamist koos oma Hekkpipe’iga. Lihtsalt täienda oma matkavarustust Hekkpipe’i vesipiibuga.

Hekkpipe on nutikalt läbi mõeldud ja disainilt kompaktne, mis teeb ta täielikult kaasaskantavaks – ta on alati valmis tulema sinuga kaasa, kuhu iganes sa lähed. Me kasutame vesipiibu tootmisel vastupidavaid materjale nagu alumiinium ja puit, seega ei pea sa muretsema, et midagi matka käigus ära lõhud. Tulemuseks aga võib olla midagi sellist nagu siin postituses – foto sinust nautimas Hekkpipe vesipiipu 6 000 meetri kõrgusel.

 

#5 Autos

Photo: @marco_pino_santamaria

Kui suvi piilub ukse vahelt sisse, siis lase värske ja soe õhk oma autosse – lase oma auto aknad või sootuks katus, kui oled kabrioletiomanik, alla ja naudi suve!

Aga ära unusta oma Hekkpipe’i kaasa haarata järgmisele autosõidule. Nautida vesipiipu ja samal ajal hingematvat päikeseloojangut või -tõusu vaadata on kordumatu mälestus ja üks pagana hea HEKK, mille nimel elada.

Pea meeles, et sõitmise ajal on vesipiibu tegemine väga ohtlik!

 

#4 Paadisõidul

Foto: @mroosimaa

Veel üks hea idee vesipiibu tegemiseks – tõsi, vahest mitte nii ekstreemne – on klassikaline paadisõit. Rendi kanuu või mistahes muu paadisarnane toode, kutsu oma sõbrad kaasa (ja pea meeles, et ka Hekkpipe on su sõber!) ning naudi oma päeva.

Vesipiibu tegemine vee kohal on igati värskendav kogemus + näeb väga šeff välja!

Kanna paadisõidul alati päästevesti ning ära toida kalu prügiga!

 

#3 Sõites rula või longboardiga

Foto: @jookahvesipiip

Veel üks eelis Hekkpipe’i valimiseks on see, et kõigi Hekkpipe vesipiipudega on kaasas õlarihm (Hekkpipe Active) või randmerihm (Hekkpipe Deluxe). See teeb need väga lihtsasti kaasaskantavaks. Hexagoniga küll rihma kaasas pole, kuid ta on nii kerge, et selle kaasaskandmine pole mingi probleem. 🙂

Hekkpipe’i võid kaasa võtta kasvõi rulasõidule nagu need kaks kutti tegid Viljandis.

Või proovi hoopis longboardingut, kui eelistad veidi sujuvamat kulgemist.

 

#2 Puu otsa ronides

Foto: Jaanus Jagomägi

Mäletad, kui olid väike laps ja turnisid sõpradega puu otsas?

Miks mitte see mälestus uuesti läbi elada!? Otsi sobiv puu (soovitame sellist, millel on vähemalt üks piisavalt jäme oks, mis su istumist kannatab), võta Hekkpipe kaasa ning nautige koos ülejäänut.

 

#1 Ükskõik kus, kuhu saad oma Hekkpipe’i kaasa võtta

Küllap oled juba aru saanud, et Hekkpipe on täielikult kaasaskantav vesipiip, mis reisib sinuga kaasa kuhu iganes sa järgmisena lähed. Olgu see rand, festival, matkamine, paadi- või lumelauareis, Hekkpipe saab nende kõigega mängleva kergusega hakkama. Kõige ekstreemsemad paigad aga alles ootavad avastamist – anna oma panus!

Sa võid tõesti teha Hekkpipe’i kus iganes seni kuni seal on piisavalt ruumi, et teha piibuga üks väike 360-ne. Vaata videost, kuidas meie asutaja Indrek seda eelmise aasta Shishamessel tegi!

 

Mis on sinu kõige ekstreemsem koht, kus oled vesipiipu teinud? Jaga oma kogemust meiega või postita see Instagrami hashtagiga #hekkpipe.

 

Lõpumärkus – avalikus kohas suitsetamine ei ole mitmes riigis lubatud, kaasa arvatud Eestis, Hekkpipe’i sünniriigis. Veendu, et jälgid kõiki ohutus- ja muid nõudeid, kui valid ekstreemset kohta vesipiibu tegemiseks. Kasutatud fotod on illustratiivsed.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.