Hekkpipe’i uus kesktoru vesipiibule – parem kui uus iPhone
Hookah pipe stem - better than the new iPhone

Hekkpipe’i uus kesktoru vesipiibule – parem kui uus iPhone

Nädala eest tutvustas Apple oma uut iPhone 8 ja iPhone X mudeleid laiale maailmale. Olgugi, et me võime vaielda tehniliste näitajajate üle, pead sa ilmselt tunnistama, et need näevad välja väga ilusad! Samal ajal aga toimus midagi veel sama märkimisväärset – Hekkpipe lansseeris oma uued kesktorud vesipiibule. Kui võrrelda kesktoru uue iPhone’iga, võidab kesktoru pika puuga – see mitte ainult ei näe hea välja, kuid on samal ajal ka tehniliste näitajate poolest parem kui konkurendid. Siin on ülevaade sellest, mis muutus.

 

Mis on uues kesktorus muutunud?

Lühidalt kokku võttes – kesktoru on vesipiibu see osa, mis hoolitseb mullikeste tegemise eest ning mis võimaldab sul saada parima vesipiibuelamuse. On kolm asja, mis uues kesktorus muutunud on.

What has changed in the new hookah stem?

Esiteks, uus kesktoru tuleb neli (!) korda suurema väljapuhkeavaga. „Kas sellest piisab?“ küsid sa. Loomulikult! Kuigi väljanägemine on sarnane eelmise kesktoruga, võimaldab pindalalt suurem väljapuhkeavaga kesktoru sul puhuda rohkem õhku pudelist välja. See tähendab, et sa võid senisest julgemalt puhuda õhku vooliku kaudu torusse, et piipu maitselt mahedamaks saada. Kui varem võis juhtuda, et piisavalt kõvasti puhudes sattus vesi tubakapitsi ning võis su piibusessiooni keeruliseks muuta või sootuks rikkuda, siis neid probleeme enam olla ei tohiks.

Muidugi, see ei tähenda, et sa võiksid täiest jõust puhuda, aga me usume, et saavutasime kompromissi kasutajamugavuse, tehniliste võimaluste ja disaini vahel.

Teiseks, uue kesktoru kuuliava on teises suunas ning kuul roostevabast materjalist. See tähendab, et kui seni võis juhtuda, et kuul jäi mõnikord kinni, siis seda enam ei juhtu! Väike ja lihtne muudatus, mis teeb su tulevased sessioonid mõnusamaks. Ühtlasi, roostele võib nüüd head aega öelda!

Kolmandaks, uus kesktoru sobib kõigile Hekkpipe’i mudelitele – Active’ile, Hexagonile ja Deluxe’ile. Varem pidid sa veidi jõudu kasutama, et kesktoru omale kohale saada, kuid nüüd on see protseduur mugavam ja vaiksem. Lihtsalt keerad kesktorule spinni sisse ja see ongi omal kohal.

 

Kas sa peaksid oma kesktoru välja vahetama?

Should you replace your hookah pipe stem?

Jah ja ei. Me hakkasime oma vesipiipe pakendama uue kesktoruga juba veidi aega tagasi. Nii et kui sa ostsid oma Hekkpipe’i viimase kuu jooksul, siis sul juba tõenäoliselt on meie uus kesktoru.

Kui su Hekkpipe on aga vanem, viska kesktorule pilk peale – vaid 25 euro eest saad sa osta uue ja mugava kesktoru, millega järgmised piibusessioonid kordumatuks muuta. Osta saad mugavalt meie e-poest!

 

Kokkuvõte

The verdictNiisiis – uus ja täiendatud kesktoru vesipiibule on lõpuks saadaval ka eraldi detailina meie veebipoes. See on spetsiaalselt disainitud nii, et kesktoru sobiks kõigi Hekkpipe’i mudelitega – Active’i, Hexagoni ja Deluxe’iga. Kõik selleks, et viia su vesipiibuelamus järgmisele tasemele!

Osta kohe meie e-poest!

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.