Tere tulemast, uhiuus Hekkpipe Active perekond
Hookah new product - Hekkpipe Active

Tere tulemast, uhiuus Hekkpipe Active perekond

Vahel on nii, et ka parimad asjad vajavad aeg-ajalt natukene veel paremaks muutmist. Nüüd jõudsime sellesse hetke Hekkpipe Active mudelitega. Aga kuna me oleme tugevad Eesti mehed (vihje Hekkpipe’i pakil olevale mõtteterale), ei löö me millegi ees risti ette. Saime hiljuti hakkama kesktoru muutmisega, saame ka Active’iga! Siin ta on – uhiuus Hekkpipe Active perekond.

 

Anname sulle kiire ülevaate kolmest põhilisest muudatusest, millest alates tänasest Hekkpipe’i omanikuna võid rõõmu tunda.

 

#1 Hekkpipe Active perekonda kuuluvad tooted on parema lõppviimistlusega

Me oleme väga uhked eelmise generatsiooni üle, aga seal oli alati see ÜKS asi, mis tuli teemaks, kui rääkisime, mida tulevikus paremini teha – viimistlus. Eelmine põlvkond oli pragmaatiline, kuid me astusime siin sammu edasi ja tegime Active’i välimust veel kenamaks!

Tänu teistsugusele värvimistehnikale saame sulle pakkuda kogemust, mida on käega katsuda – materjal on käte vahel palju siidisem. Just nagu taevas ise oleks maale tulnud.

Actives feature a better finishing

Prototüüp, mille tegime Eesti Vabariigi iseseisvumispäevaks

 

#2 Active’il on uus kesktoru

Nagu me eelmises postituses kirjutasime, uuendasime hiljuti vesipiibu kesktoru. Ja kõige ägedam selle juures on see, et kõik uued Active piibud tulevad koos uue kesktoruga!

#3 Uued ja erksamad värvid ning uus liige Hekkpipe’i perekonnas

New and brighter colors

Nüüd on küll nii, et kui sa ei ole seni leidnud omale lemmikut Active’i perekonnast, siis loe nüüd hoolikalt.

Esiteks, kõik värvid on erksamad kui kunagi varem. Seda tänu uuele värvimistehnikale. Eriti on muutust märgata sinise, mahagoni ja rohelise Active’i juures. Need kolm (pluss üks, millest järgmises lõigus kirjutame) on meie kindlad lemmikud. Ka voolikud said uue kuue ja ühtivad ilusasti vastavat värvi piibuga.

Aga kõige olulisem – nüüd on saadaval ka kollast värvi Hekkpipe Active! Active juba iseenesest torkab igal istumisel silma, aga kollasega on garanteeritud, et oled koos oma piibuga seltskonna hing. Mine ja osta see meie veebilehelt.

 

Siin on kogu uue põlvkonna värvivalik.

Hekkpipe Active sinine
Hekkpipe Active Blue

Hekkpipe Active mahagon
Hekkpipe Active Mahogany

Hekkpipe Active roheline

Hekkpipe Active Green

Hekkpipe Active oranž

Hekkpipe Active Orange

Hekkpipe Active must
Hekkpipe Active Black

Hekkpipe Active kollane

Hekkpipe Active Yellow

 

Niisiis, need olid kolm põhilist uuendust Hekkpipe Active’i uues põlvkonnas. Mis kõige olulisem – kõik senised parimad omadused nagu veekindlus, kaasaskantavus ja lihtne kasutamine – jäid alles!

 

Veidi saladuseloori kergitades – meil on varsti uudiseid ka Hexagoni fännidele. Tegeleme hetkel aktiivselt sellega, et praegusele Hexagonile sõber leida. Milline see saab täpselt olema? Püsi lainel ja saa teada!

 

Milline sulle kõige rohkem meeldib? Postita mälestusi oma piibusessioonidest Instagrami hashtagiga #hekkpipe.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.