Vesipiibu blogi – sihime maailma parimateks!

Vesipiibu blogi – sihime maailma parimateks!

Meil on väga pikalt olnud mõttes, et nii, nüüd hakkame pidama vesipiibu blogi. Aga alati on midagi vahele tulnud. Kuni suveni 2017, kui planeetide seis oli õige ning meil tekkis ideaalne võimalus blogi käima lükkamiseks. Kuigi maailmas on mitu suurt vesipiibublogi, on meie soov luua veel parem versioon kõigile klientidele ja fännidele. Ja seda ka eestikeelsena! Nii saame vesipiibukogukonda harida ning hoida kursis kuumimate trendidega ning ägedaimate nippidega.

Ja nii me olemegi suves 2018 ning tähistame blogi esimest sünnipäeva. Selle pidamine on olnud äge teekond ning see jätkub! Avame selle valguses veidi tausta, miks me seda kõike teha otsustasime.

Soovime, et inimesed teaksid vesipiipudest rohkem

Soovime et inimesed teaksid vesipiipudest rohkem

Foto: unsplash.com

Nagu korra juba ütlesime, on meie soov luua platvorm nii klientidele kui kogu maailma vesipiibusõpradele. Me ei jõuaks eluski kokku lugeda kõiki neid kordi, mil meilt on küsitud ning me oleme jaganud nõuandeid, kuidas teha nii, et vesipiip maitseks värskelt või kuidas vesipiipu puhastada. Aga alati on tundunud, et sellest ei piisa – need samad küsimused kerkisid ikka ja jälle üles. Ja siin tuleb Hekkpipe’i vesipiibu blogi appi!

Me usume, et vesipiibu tegemine või vesipiibusessioon ei ole lihtsalt tegemine ega lihtsalt sessioon. See on midagi palju enamat kui suitsetamine või ajaviide. Aeg, mis sa vesipiibu seltskonnas veedad, peaks olema kvaliteetaeg – pole vahet, kas hängid sõpradega ja arutate maailmaasju või naudid vaikust kuskil privaatses rannasopis. Vesipiip aitab sul keskenduda, lõõgastuda ning ennast täiesti teisele lainele sättida.

Sellepärast me ka soovime, et inimesed teaksid vesipiipudest rohkem. Mida rohkem sa oma vesipiibust tead, seda paremini oskad sa vesipiibusessiooni ette valmistada ning seda nautida.

Mis seis siis blogiga on?

vesipiip blogiTänaseks oleme avaldanud 37 inglisekeelset ja koos praegusega 12 eestikeelset artiklit. Me oleme samm-sammult saamas kõige täielikumaks vesipiibu blogiks maailmas. Nii leiab meie teemade valikust soovitusi parimateks jookideks, mida vesipiibuga nautida  ning nippe, kuidas teha nii, et vesipiip maitseks värskelt.

Loomulikult, meie fookus on Hekkpipe’iga seotud teemadel nagu mis uute Hekkpipe Active’i mudelitega paremaks läks, aga mitte ainult. Me oleme ka teinud põhjalikku uurimistööd ning rääkinud kõige ägedamatest kaasaskantavatest toodetest, mis su elu lihtsamaks muudavad, ja toonud välja, millised on 8 kõige ekstreemsemat kohta, kus teha vesipiipu. Meie eestikeelne blogi täieneb sel suvel jõudsalt ning just seepärast usume, et Hekkpipe’i vesipiibu blogi on midagi, mida iga vesipiibusõber peaks vähemalt korra oma elu jooksul lugema.

3 artiklit, mida iga vesipiibufänn peaks lugema

Meil on ülihea meel, et kliendid ja fännid on meie blogi aasta jooksul väga soojalt vastu võtnud. Igat artiklit loeb suur hulk inimesi ja nii oleme harinud inimesi nii Eestist – Hekkpipe’i sünnimaalt -, Indiast, Ameerika Ühendriikidest, Venemaalt ning kogu Euroopast.

Siin on kolm artiklit, mida iga vesipiibusõber peaks lugema:

 

Kuidas teha nii, et vesipiip maitseks värskelt?

Kuidas piipu teha valmistada, et vesipiip maitseks värskeltOleme korduvalt kuulnud vestlusi, kus räägitakse, kui kehvasti üks või teine vesipiip maitseb. Need kommentaarid teevad meid kurvaks, sest ideaalne vesipiip (nagu Hekkpipe, eks) peaks olema maitsev ning pakkuma võimalust lõõgastumiseks, mitte kõrvetama su kurku ja ajama köhima. Aga hea piibu ettevalmistamine pole raketiteadus – lihtsalt jälgi neid nõuandeid ning võid olla kindel, et su vesipiip maitseb värskelt. Siin nad on!

Loe artiklit sellest, kuidas teha nii, et vesipiip maitseks värskelt.

 

Kuidas lisada vesipiibule tubakat?

Kuidas lisada vesipiibule tubakat

Värskelt maitseva vesipiibu aluseks on õige kogus vesipiibutubakat. Selles postituses teeme sulle puust ja punaseks – kuidas lisada vesipiibule tubakat. Jälgi neid viit vesipiibunippi ja muuda oma vesipiibu maitse värskeks!

Loe artiklit sellest, kuidas lisada vesipiibule tubakat.

 

Kuidas murda vesipiibusütt õigesti?

Kuidas murda vesipiibusütt õigestiEelmises postituses andsime ülevaate, kuidas lisada vesipiibule tubakat, et piip maitseks värskelt. Nüüd avaldame veidi söe kasutamise köögipoolt. Võib-olla oled lugenud, et me soovitame siin-seal söe murdmist tükkideks. Kui tahad teada, miks ja kuidas murda vesipiibusütt õigesti, loe edasi.

Enne, kui alustad: asjade katki tegemine on lihtne, eriti vesipiibusöega. Aga pea meeles, et söe murdmine on võimalik eelkõige kiirsöega. Kui püüad murda naturaalsütt, võib see osutuda parajaks peavaluks ja lõppeda jumal-teab-millega.

Loe artiklit sellest, kuidas murda vesipiibusütt õigesti.

 

Nii, ja mis saab edasi?

Pea meeles – me ei ole veel lõpetanud! Nimekirjas ootab kümnete artiklite tõlkimine eesti keelde ning kümnete ägedate postituste koostamine. Kõik ikka selleks, et sinu vesipiibusessiooni õnnestumisele kaasa aidata, hea sõber! Seega, hoia kindlasti meie vesipiibu blogil silma peal ning jälgi meie Facebooki lehte või Instagrami kontot!

Naudi peatselt saabuvat jaanipäeva ja ära unusta oma vesipiipu, eks? 😉

 

 

 

 

 

 

 

Jaga

There are no comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakka trükkima ja otsimiseks vajuta Enter klahvi

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.